אייזן שכר עו"ד שדורש להחזירו לאימונים באשדוד


|
שי אייזן (רדאד ג'בארה)
שי אייזן (רדאד ג'בארה)

בהפועל תל אביב זועמים על מועדון ספורט אשדוד. אחרי ששי אייזן נמכר לקבוצה מעיר הנמל והוצג רשמית, ראשי הפועל תל אביב היו המומים כשקיבלו את דרישת האשדודים לבטל את העסקה בטענה לכך ששי אייזן פצוע.

כתוצאה מכך, בהפועל תל אביב שיגרו אתמול בבוקר מכתב מעורך דין לראשי מ.ס. אשדוד בדרישה לשלם את התשלום הראשוני על אייזן ואם לא – יבקשו סנקציות מהבקרה התקציבית. "אותנו זה לא מעניין, אין לאשדוד קייס משפטי. השחקן עבר והוצג באתר הרשמי עם ציטוטים, חתם על חוזה. עסקה זאת עסקה ואם לא ישלמו נפגש בבית המשפט", אמר גורם במועדון.

כמו כן, פרשת השחקן מול הפועל תל אביב ומ.ס אשדוד ממשיכה להסתבך, כאשר שתי הקבוצות עומדות כל אחת בעמדה משל עצמה ואף שכרו נציגים משפטיים שימשיכו מכאן והלאה את השיח. בהפועל תל אביב טוענים שאין לאשדוד קייס, אבל גם באשדוד בדקו את הנושא מול עורכי דין ונמסר להם שמאחר והתגלה פרט חדש ובנוסף שהשחקן לא חתם על חוזה ולא הועבר בבקרה – אין מחויבות של המועדון.

אייזן, שנמצא בין לבין, צריך לדאוג לקריירה שלו כעת ושכר גם הוא עורך דין שדורש מאשדוד להחזירו לאימונים ולכבד את ההסכם שנחתם איתו, וזאת לאחר שהשחקן קיבל מכתב מהקבוצה לא להתייצב לאימונים.

שי אייזן (ראובן שוורץ)שי אייזן (ראובן שוורץ)

בהפועל תל אביב לא קונים את הטענה של אשדוד בה שי אייזן הגיע פצוע ולכן הם חשים מרומים, כך שזה מגביר את המתח בסיטואציה. במועדון בטוחים שבמ.ס. אשדוד התחרטו על העסקה ומדובר בסיבה מקצועית שבה לא מאמינים באייזן כתוספת כוח ששווה את העסקה.

אם העסקה לא תצא לפועל בסופו של דבר והכסף לא יועבר לקופת המועדון, עסקת אלן אוז’בולט שכבר ממילא פוצצה, נפגעת עוד יותר. גם ברמה הכספית שחשבו להשקיע בחלוץ כלשהו, כאשר לדוגמה עסקת אוז’בולט הייתה צפויה לעלות כ-600 אלף אירו כולל שכר.

במועדון ינסו להמשיך את השיחות בנוגע לקשר הצעיר אל ים קנצפולסקי. המו"מ יימשך, אבל הפערים בין הצדדים גדולים כרגע, כשברור שאחד יצטרך להתפשר. מאחר ולקנצפולסקי ישתכר כחייל, הפער בנוגע לחתימה על חוזה הוא לא על שכר אלא אורך החוזה וסכום סעיף היציאה לחו"ל, שכן הקשר מחזיק באזרחות אמריקאית.  

אל ים קנצפולסקי (Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfile)אל ים קנצפולסקי (Photo by Seb Day – UEFA via Sportsfile)

ניתן להאזין לפרק גם דרך אפליקציית Spotify ואפליקציות הפודקאסטים של אפל ושל גוגל.פורסם במקור