איך בוחרים עורך דין מקרקעין

freepik

כפי שרבים יודעים. בישראל יש לא מעט עורכי דין ובכל שנה 30 אלף אנשי מקצוע, משמע משפטנים חדשים, מצטרפים לשוק עורכי הדין. עורך דין מקרקעין מומחה בכל מה שקשור לעסקאות כמו מכירה או קניית קרקעות, הגנה על נכסים וקרקעות, עסקות נדלן וכולי, כאשר הלקוחות יכולים מי שימכור קרקע או יקנה אותה, יש את מי שימכור נכס ממשי או מבנה כלשהו למגורים ולעסקים, ויש אפילו את אלו שירצו וחכור או לרכוש קרקע חקלאית.

באמצעות הדגשים הבאים תוכלו לבחור מומחה שילווה אותכם בעסקה:

מקצועיות – בחרו עורך דין מקצועי ואיכותי שיש לו ניסיון בתחום המקרקעין. אל תבחרו עורך דין כללי או כזה שמומחה בתחומים אחרים, אלא במי שלמד את המקצוע ומומחה בתחום כמו עורך דין ניר אביבי.  מששפטן מנוסה יוכל לעזור לכם לבצע עסקה טובה, ללוות אתכם לאורך כל הדרך, לזהות "מוקשים" שעלולים להקרות בדרככם ולסייע לכם לבצע את העסקה רווחית והטובה ביותר.

המלצות –  חפשו המלצות על עורך דין מקרקעין טוב. המלצות תוכלו למצוא ברשתות החברתיות וגם בתשאול מכרים ואנשים שביצעו לא מזמן עסקאות נדלן או עסקות מקרקעין. לעיתים תוכלו למצוא חוות דעת אמיתיות ברשת או לחפש את שמו של העורך דין ולקרוא פסקי דין שהוא היה מעורב בהם. כך תוכלו לקבל תמונה רחבה יותר אודות המקצועיות של המשפטן.

מחיר – כשמדברים על מחיר ועורכי דין בידיעה קיימת ידיעה כי הדבר לא יהיה זול ובכול  זאת אפשר לבצע סוג של השוואת מחירים בין כמה וכמה אנשי מקצוע ולבחור את מי שמציע לכם מחיר טוב אבל שירות מושלם.

באמצעות בחירת אדם שילווה אותכם לאורך כל העסקה ויעשה זאת על הצד הטוב ביותר תוכלו לחסוך עשרות עד אלפי שקלים ולבצע את עסקת הקרקעות הטובה ביותר עבורכם.

היי, בלוח החדש של אשדוד נט כבר ביקרת? כל הדירות למכירה/השכרה באשדוד, חיפוש עבודה, מסחרי ועוד, שווה ביקור. לחץ כאן!פורסם במקור

כתיבת תגובה