איך הגיבה אמא של ג'יילו על הזוגיות המחודשת של בתה עם בן אפלק?

היקום עוד מסרב להתאושש מאחד הקאמבקים המשונים שידע עולם התרבות-רכילות, והוא כמובן הגלגול החדש של מותג "בניפר" – ג'ניפר לופז ובן אפלק, בשבילכם.

אחרי שנצפו יחד מבלים במונטנה, תועדו כשהם נראים קרובים במיוחד ודווחו כמי שהולכים להתגורר קרוב זה לזו בקליפורניה, כעת מתגלים פרטים אודות הקשר בין אפלק למשפחתה של הזמרת.

"הם בלתי ניתנים להפרדה וזה הולך ממש טוב", אמר מקור מקורב לשניים לאתר "אי!". אותו מקורב גם סיפר כי ג'ני מהבלוק "מעולם לא הייתה מאושרת יותר, ויודעת שזה נועד להיות". בנוסף, נראה שאפלק קיבל את האישור המשמעותי ביותר בחייה של הכוכבת – הלוא הוא חיבתם של ילדיה, התאומים מקס ואמה בני ה-13. "הילדים שלה ממש אוהבים את בן וחושבים שהוא מצחיק ושכיף להיות בחברתו", המשיך המקור. "הוא לחלוטין כבש את המשפחה בקסמו".

בן אפלק, בעצמו אב לשלושה ילדים, חבר למשפחתה של זוגתו החדשה-ישנה ביום ההולדת של אחותה לינדה, שם בילה זמן עם צאצאיה של ג'יי לו. "בן היה מאוד טוב איתם. הוא שאל אותם שאלות וחייך", סיפר לאתר אדם שנכח באירוע. "הוא היה מאוד מעורב בפעילות והיה נראה שהוא אוהב להתרועע איתם. כולם עזבו ביחד, בן פתח את דלת המכונית לילדים ווידא שכולם נכנסו לתוכה".

אבל כדי לכבוש באמת את ליבה של ג'ניפר, בן היה צריך לקבל את אישורה של ראשת המשפחה, האמא גוודלופה רודריגז. ובכן, גם בגזרתה אפשר להרגיע ולספר כי המטריארכית נתנה את אישורה (מחדש) לשחקן בן ה-48. למעשה, השניים נצפו ביחד מוקדם יותר החודש בקזינו בלאס וגאס. כפי שנוהג לעשות כל אדם עם אם אהובתו.

"גוודלופה אוהבת את בן", דיווח הפעם מקורב לכוכב. "והיא שמחה שהוא שב לחייה של ג'ניפר". כנראה היא לא צפתה בו בבאטמן.פורסם במקור

כתיבת תגובה