אסתי גיזנבורג ילדה בן שלישיזהו הבן השלישי המשותף לה ולבעלה עדי קייזמן, לו בת נוספת מאשת העסקים עפרה שטראוס. הוא יהיה אח לבנם הבכור רפאל בן ה-7 ולמיכאל בן ה-4
mako סלבס

אסתי גינזבורג ועדי קייזמן (צילום: אביב חופי)

צילום: אביב חופי
שיהיה במזל: הדוגמנית והשחקנית אסתי גינזבורג ובעלה איש העסקים עדי קייזמן הביאו לעולם בסוף השבוע בן לעולם. זהו בנם השלישי של בני הזוג, המתגוררים בשנים האחרונות בלוס אנג'לס, אח לבנם הבכור רפאל בן ה-7 ולמיכאל בן ה-4.

לקייזמן בת נוספת, דניאל בת ה-17, מנישואיו הראשונים לאשת העסקים עפרה שטראוס, שעלתה לאחרונה לכותרות עם שערוריית הסלמונלה במפעל החברה.

בחודש שעבר גינזבורג ערכה מסיבת "בייבי שאוור" עם חברות – בה חשפה את מין העובר. "זה בן", נכתב באינסטגרם שלה, לצד תמונות ממסיבה שכוללת לא מעט בלונים בצבע תכלת לכבוד הבן שלישי. 

לפני כשנתיים, איש העסקים ואשתו הדוגמנית אסתי גינזבורג עזבו במפתיע ללוס אנג'לס. הם הותירו לקוחות מאוכזבים, תחקירים וטענות על חובות במיליונים – שהולידו תביעות, פסקי דין וחקירה במשטרה.  איש יחסי הציבור רני רהב הגיב להריונה של גינזבורג בהתרסה כשאמר: "מחזירים חובות ואז יש זמן להרחיב את המשפחה". קייזמן שלח לו מסר בתגובה והזהיר: "אני עומד לחשוף את כל האמת עליך".

 
פורסם במקור