בהפועל יגישו ערעור בראשון: באו עם עונש מהבית


|
ניר קלינגר וסלים טועמה בבית הדין (שחר גרוס)
ניר קלינגר וסלים טועמה בבית הדין (שחר גרוס)

אחרי העונש הכבד שספג המאמן ניר קלינגר בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, הפועל תל אביב כבר ביום ראשון הקרוב תגיש ערעור לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל. בהפועל תל אביב מגבים באופן מלא את המאמן ולפי שיחות עם גורמים במועדון יעשו כל מאמץ כדי לנסות ולהפחית את העונש שקבע הדיין ישראל שמעוני שלשום (רביעי). 

יומיים אחרי הדיון הסוער בבית הדין של ההתאחדות, במתחם חודורוב כאמור עדיין לא נרגעו מכך שמאמנם יצטרך להחמיץ שישה משחקי ליגה, כמעט חצי סיבוב, וייאבקו משפטית בכל הכח כדי להקטין את העונש. גורמים במועדון ממשיכים לטעון שמדובר בעונש לא מידתי בעליל וכי הדיין הגיע עם החלטה מהבית תוך שהוא מושפע לכאורה מהעליהום התקשורתי על קלינגר בימים שאחרי אירועי הדרבי וגם מההתבטאות של מנכ"לית איגוד השופטים רונית תירוש. 

רונית תירוש (רדאד ג'בארה)רונית תירוש (רדאד ג'בארה)

"ביום ראשון נגיש ערעור ולא נוותר כדי להפחית את העונש החמור הזה", אמר אחד מבעלי הפועל תל אביב, "העונש לא מידתי, חורג ממתחם הסבירות של הענישה המקובלת. הדיין עשה כאן הפלייה והוא בא עם העונש מהבית. ממתי לוקח להחליט שלושה פסקי דין מורכבים בתוך ארבעים דקות? עוד לא הגענו הביתה וכבר הייתה החלטה. עצם המהירות זה ברור שהדיין בא עם העונש מראש". 

בנוסף, מעבר לתביעה האישית שהגיש ניר קלינגר נגד רונית תירוש, נשקלת אפשרות לפנות לערכאות נוספות נגד יו"ר איגוד השופטים, מאחר ולטענת גורמים בהפועל התבטאויותיה עוד לפני שהוגש דו"ח השיפוט השפיעה על הדיין. במועדון תומכים באופן מלא בניר קלינגר וגם בקרב אוהדי הקבוצה שמביעים את תמיכתם במאמן בפורומים וברשתות החברתיות. 

ניר קלינגר (שחר גרוס)ניר קלינגר (שחר גרוס)

באשר להכנות המקצועיות, במועדון יאיצו בתחילת השבוע את המגעים עם בן שהר. החלוץ שעזב את אפואל ניקוסיה, מצפה להצעה כספית גבוהה יותר כיאה למעמדו. לגבי עומרי אלטמן, עדיין אין התקדמות, אם כי העניינים סביבו יתבהרו עד אמצע השבוע, בינתיים הקשר ההתקפי בודק הצעות אחרות בארץ ובחו"ל.

למה וראן בדרך החוצה מריאל?פורסם במקור

כתיבת תגובה