בית"ר ירושלים: אשתו של משה חוגג במתקפה נגד האוהדים

אחרי שענבל חוגג ספגה איומים קשים בעמוד האינסטגרם שלה ("אמן שלא יראו אור יום, הכלבים שלך"), היא החליטה להגיב באמצעות בפוסט נוקב שפרסמה היום (חמישי) בפייסבוק. אגב, בבית"ר ירושלים לא יעברו על כך לסדר היום. בארגון לה פמיליה טוענים כי אין להם נגיעה בדבר. בבית"ר טוענים כי האנשים ששלחו את האיומים לא הסתירו את זהותם. באחד המקרים, נשלחו לבני הזוג חוגג קללות על הבת שלהם. נשקלת פניה למשטרה בעקבות אותם אירועים. המאיימים, כך הוחלט, לא יוכלו להיכנס לטדי גם במשחקים הבאים.

ענבל פתחה את דבריה: "בדרך כלל אני נמנעת מלהגיב, מה שיש לי אומרת בבית, ובוחרת בדרך כלל לא לתת לאמירות כאלה ואחרות להיכנס אליי. המסע שלנו עם בית"ר הוא מסע לא קל בטח לא כאישה ועל אחת וכמה כאמא. אך עם הזמן הבנתי שבית"ר זו לא עוד קבוצה, זו הקבוצה לטוב ולרע בהכל. למדתי לחיות עם האקשן, הכתבות, הלכלוכים, הקללות, הירידות ופשוט החלטתי להיות חזקה ולא לתת לזה לשבור אותי. קיבלתי קללות, קראו לי בשמות, ירדו עליי ואיחלו לי את הדברים הכי רעים. ועדיין הכל בסדר ולא נותנת לזה מקום אצלי. בית"ר זה לטוב ולרע. בין אם אני אוהבת את זה או לא. אשאיר את הדעות לעצמי ולמי שצריך לדעת.

אוהד בית"ר ירושלים נגד משפחתו של משה חוגג | אינסטגרם

"אבל השבוע התעסקתם עם הילדים שלי. עברתם את הגבול בצורה הכי מבזה והכי קשה שיש. שלושה ילדים תמימים שלא עשו לכם כלום ואתם מאחלים להם למות? לאן עוד תגיעו? כמה רוע יש בכם? תאחלו לי מה שתרצו, כבר התרגלתי. לא מאיים עליי ולא מטריד אותי, הכל בסדר, עם זה אני אדע להתמודד. אבל לערב את הילדים שלי? לקרוא לילדה בת 4 זונה? בושה וחרפה. חבל לי שאנשים לא יודעים איפה לעצור. לא יודעים את הגבול. אנשים שחלקם הורים בעצמם. חבל לי שהילדים שלי יגדלו ויראו מה כתבו עליהם בלי שיש להם מושג מה עשו, ואז יבינו שיש רוע באנשים ושהעולם לא תמיד יפה. כמה רוע יש בכם? ועם זאת אני אומרת, אף אישה שלכם לא היתה רוצה שהילד שלה ייפגע.

"אז אני מאחלת לכם שהילדים שלכם תמיד יהיו  בריאים ומאושרים שכל יום יראו את האור מחדש שימלא להם את הלב, ושילמדו מכם את הטוב ולא את הרע, כי אין משהו חשוב מהם גם לא כדורגל. אין ילד בעולם שמגיע לו לא לראות אור יום (ציטוט שלכם), משפט שמעביר בי צמרמורת רק על האומץ לכתוב אותו. לא משנה מה ילדים לא צריכים להיפגע. אנצל את הפוסט הזה גם כדי להגיד תודה לכל אותם אנשים שלקחו רגע וכתבו לי הודעות תמיכה ואהבה, וקיבלתי המון. זה מחזק וזה כיף שיש אתכם וזוכרת תמיד שאתם הצד הטוב של ביתר. מאחלת לכל ילדי ישראל בריאות".פורסם במקור

כתיבת תגובה