בראד פיט ניצח בקרב המשמורת המשותפת

ניצחון! בראד פיט (צילום: Gettyimages)

ניצחון! בראד פיטצילום: Gettyimages

 

שעות ספורות לאחר שפורסם כי אנג'לינה ג'ולי מבקשת לפסול את שופט בית המשפט העליון,
ג'ון אודרקירק, בטענה שהוא מונע ממנה ומילדיה משפט הוגן בכך שהוא מסרב לשמוע את רצונותיהם של הילדים – בית המשפט פסק לטובתו של בראד פיט והעניק לו משמורת משותפת עליהם, כך דווח אמש (ד') באתרים מעבר לים.

 

ההכרעה הגיעה אחרי חמש שנים ארוכות ומתישות של מאבקים משפטיים. "בראד בסך הכל ניסה לקבל יותר זמן עם ילדיו ואנג'לינה עשתה כל שביכולתה על מנת למנוע זאת, מה שגרם לשופט לחולל שינוי משמעותי בהסכמי המשמורת. המשפט הנוכחי נמשך מספר חודשים והוא כלל עדים, מומחים ומטפלים שהיו עם הילדים במהלך התקופה הזו, וכתוצאה מכך התקבלה ההחלטה", סיפר מקורב לשחקן ל"דיילי מייל".

 

ג'ולי, שכבר אתמול דווח כי הגישה כתב ערעור לבית המשפט המחוזי, מתכוונת להמשיך להילחם בבעלה לשעבר. "אנג'לינה לא מתנגדת למשמורת משותפת, אבל היו נושאים אחרים שהדאיגו אותה. המשפט עצמו סודי", סיפר מקורב לשחקנית.

אז מה אתה מתכנן לילדים לסופ"ש? (צילום: Gettyimages)

אז מה אתה מתכנן לילדים לסופ"ש?צילום: Gettyimages

 

נזכיר שוב כי ממש כמה שעות לפני שהתקבלה החלטת בית המשפט בנושא, מסוכנות AP דווח כי ג'ולי מאוד לא מרוצה מהשופט שמנהל את התיק ואף מתחה עליו ביקורת חריפה וביקשה לפסול אותו מהתיק. על פי הדיווחים, השופט סירב לאפשר לילדיה הקטינים להעיד במשפט ובכך סירב, לטענתה, לשמוע ראיות רלוונטיות. "כבוד השופט ג'ון אודרקירק מסרב לאפשר לגברת ג'ולי משפט הוגן מכיוון שהוא אינו כולל עדויות הרלוונטיות לבריאות, בטיחות ורווחת הילדים, ראיות קריטיות מאוד", כך נכתב בערעור שהגישה ג'ולי לבית המשפט המחוזי בקליפורניה.

 

עורכי הדין של פיט לא נשארו אדישים לטענות החדשות של ג'ולי ומיד מסרו את תגובתם: "אודרקירק ניהל הליך מקיף, יסודי והוגן במהלך חצי השנה האחרונה והגיע להחלטה לאחר ששמע מומחים ועדים". עוד הוסיפו עורכי הדין כי השופט מצא את עדותה של ג'ולי "חסרת אמינות בתחומים רבים וחשובים ויש לשנות את צו המשמורת הקיים כעת לפי בקשתו של פיט ולטובת הילדים".

 

"מאמי, אמרתי לך שאין לך סיכוי מולי". אנג'לינה ופיט (צילום: רויטרס)

"מאמי, אמרתי לך שאין לך סיכוי מולי". אנג'לינה ופיטצילום: רויטרס

 

לטובת מי שלא בלופ, נזכיר שג'ולי ביקשה להתגרש מפיט בשנת 2016,
ימים ספורים לאחר שהתרחשה דרמה במהלך טיסה פרטית של בני הזוג וילדיהם מצרפת ללוס אנג'לס. פיט הואשם שהיכה במהלך הטיסה את בנם מדוקס, שהיה אז בן 15. לאחר שחקרו את האירוע, מחלקת ה-FBI וגורמים לרווחת הילדים החליטו לבטל את האישומים נגד פיט, ואילו עורכי דין של ג'ולי טענו כי היא רוצה להתגרש לטובת "בריאות המשפחה".

 

בחודש מרץ האחרון ג'ולי פנתה שוב לבית המשפט בטענה כי יש בידה הוכחות חדשות לכך שפיט נהג באלימות כלפי בני המשפחה
בזמן שהשניים היו יחד. אתר The Blast פרסם כי בידיו מסמכים משפטיים אשר הגישה ג'ולי לשופט, ובהם הצהירה ש"ביכולתה להגיש הוכחות לאלימות בתוך המשפחה".. ג'ולי הוסיפה כי היא וששת ילדיה, מדוקס (19), פקס (17), זהרה (16), שיילו (15) והתאומים ויוויאן ונוקס (12), יעידו במידת הצורך. בעוד שלפי הדיווחים מדוקס אכן זומן לתת עדות, חמשת הילדים הקטינים לא העידו גם הם.

ניצחת, תחייך לפחות! (צילום: Gettyimages)

ניצחת, תחייך לפחות!צילום: Gettyimagesפורסם במקור

כתיבת תגובה