החשודים באירועי האלימות בבלומפילד הורחקו ל-90 יום

תחילת כתבה

למרות ההבטחות הרבות לפעול ביד קשה כנגד גילויי האלימות הקשים בבלומפילד, נראה שלא הוסקה המסקנה המתבקשת. אחרי שנעצרו שני חשודים מארגון "לה פמיליה", הגיע עונש קל במיוחד שקובע כי החשודים יורחקו מהמגרשים ל-90 ימים בלבד, בעוד האוהד שהיכה את מהאישה קיבל צו הרחקה ממנה ל-30 ימים.

רק הבוקר (חמישי) הודיעה המשטרה במחוז יפתח על עצירת חשוד נוסף, אחרי שאתמול נעצר חשוד כבן 30. השניים הובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בת"א, אך כבר עכשיו הם יודעים שלמגרשים הם יוכלו לחזור עוד כמה חודשים כשיסיימו את מעצרם. עם זאת, במשטרת ישראל הבטיחו שיהיו מעצרים נוספים.

"משטרת ישראל רואה בחומרה גילויי אלימות במגרשים ותפעיל את מגוון האמצעים והכלים הטכנולוגים העומדים לרשותה כנגד מי שיסכן את שלומו ובטחונו של ציבור האוהדים, תוך ניסיון להפוך אירוע תרבות לזירת קרב. נפעל למיצוי מלוא חומרת הדין עמו", נכתב בהודעת המשטרה רק אתמול.

בינתיים, בבית"ר ירושלים כבר החליטו לעשות צעד משלהם למיגור האלימות והגזענות. כחלק מהסקת המסקנות, יוקדש מפגן תמיכה לאוהדים הפצועים במשחק מול הפועל חיפה, תוך החלטה כי הכרטיסים יימכרו במחיר אחיד של 50 ש"ח. לא מעט אוהדי בית"ר שאינם חברי "לה פמיליה" החליטו להתאחד ולמלא את האיצטדיון.


פורסם במקור

כתיבת תגובה