הלוואי שכל הח”כים יגיעו גם הם להסתובב בנגב | תגובה

ח”כ איתמר בן גביר13.02.22 08:59  י”ב באדר א’ תשפב

הלוואי שכל הח"כים יגיעו גם הם להסתובב בנגב | תגובה

  מעלה פולה (צילום: עזרי טובי) תמונת כותב (צילום: אולביה פיטוסי/ פלאש 90)

אבי דבוש הוא מנכל “רבנים” למען “זכויות אדם”, הקשר של הארגון הזה “לרבנים” הוא בדיחה ועוד יותר הקשר “לזכויות אדם”, אלא אם כן רק מחבלים מכונים אדם וחבורת פרובקטורים שמגיעים לשטח במטרה להבעיר אותו נחשבת ל – “רבנים”, אבל אולי דווקא בגלל זה אפשר להבין מדוע השקר הפך להיות חלק מהתנהלותו ולא התפלאתי לקרוא את הטור המביך שלו שבו הוא טוען שהגעתי יחד עם חברי בציונות הדתית, לעשות “סיבוב על הנגב”.

לא מהססים להפוך את חיי היהודים לגיהנום

אפשר לחלוק על רבות מהטענות שנכתבו בטור וההשקפה הגלותית של דבוש כמו גם תיאור המציאות הלוקה מאוד על ידו – לדבריו, הנגב “הוא המקום שבו הצלחנו לטפח דו קיום”, אולם כנראה שמר דבוש לא יוצא מפתח ביתו בשדרות, שהרי אם היה יוצא היה נתקל בנשות שדרות או ילדי באר שבע שזועקים נוכח אוזלת היד וההפקרות הביטחונית שהפכה להיות מנת חלקם של כל היהודים בנגב.

עוד באותו נושא

“מעלה פולה”: אנשים שבאו לעשות סיבוב על הנגב


23

אין כוונתי להכליל את כל הבדואים בנגב, אבל גם אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש לא מעט מתוכם שהפכו להיות “פלסטינאים” לכל דבר, ומתוכם גם כאלה שלא מהססים להפוך את חיי היהודים במקום לגיהנום עלי אדמות.

דבוש טען כי אני וחברי העסקנו את המשטרה בכך שהקמנו את “מעלה פולה”, אך למעשה לא יודע שרוב רובם של ראשי הרשויות בנגב, משוועים להגעתם של מאות שוטרים לשטח. אמנם לצערי המשטרה לא מגיעה כאשר חלק מהאוכלוסיה בפזורה בנגב מקימה מאחזים לא חוקיים אך לפחות עושה זאת כאשר יהודים טובים עולים ליישב את ארץ ישראל ולהגשים את חזונו של בן גוריון.

פינוי מעלה פולה (צילום: דוברות מעלה פולה)

על כל אלה ועל ההתעלמות של דבוש ממה שקורה בשטח אפשר לדון ובהרחבה, אך גם כאשר אתה מנכל של “פייק רבנים”, אי אפשר להמשיך לשקר ולהונות, כאשר דבוש טוען שאני וחבריי הגענו לעשות “סיבוב על הנגב”.

אני עושה סיבוב??? אני שמאז שנבחרתי לכנסת לקחתי את הדרום כפרוייקט ומפעל חיים, הקמתי לשכה לפניות הציבור שטיפלה עד היום ביותר ממאתים חמישים פניות מאנשי הנגב, חלקן פניות על העדר משילות, הפקרה, פרוטקשן שגובים מאזרחים, אלימות של חלקים במגזר הבדואי ועוד ועוד, אך לצד אלה פתרנו בעיות רבות כגון מול ביטוח לאומי, עמידר, בעיות מול חברת חשמל, מזון לקשישים, דיור לנזקקים- אני זה שהגעתי לעשות סיבוב?

אני ??? שאין שבוע שאני לא מסייר בנגב, יורד לשטח, פוגש את האנשים, עורך לא רק חוגי בית וכנסים גדולים, אלא מאות מפגשים בין אישיים, שבהם אני שומע את הציבור בדימונה, באר שבע , שדרות נתיבות אופקים ועוד ועוד שזועקים על ההפקרות הביטחונית, העדר המשילות וכמובן פגיעה קשה בפריפריה ובאוכלסיות המוחלשות.

שדולת ארץ ישראל בנגב

אני ??? שכאשר היה פוגרום בבית החולים סורוקה בבאר שבע, או הפגנות של תושבי הנגב והזמינו את כל חברי הכנסת הייתי הח”כ היחיד שהגיע לאותן הפגנות ולבית החולים ועשיתי סיור וביקשתי הסברים מהמשטרה??

בדבר אחד אני מסכים עם דבוש. במאמרו טען איש השמאל הקיצוני כי בזמנו הופעתי בדרום תל אביב ואני רוצה לשחזר את מה שקרה שם, ואכן יש לציין כי ההופעה שלי בדרום תל אביב יחד עם חברי ד”ר בן ארי והלשכה הפרלמנטרית שפתחנו בשכונת התקווה לא רק שפתרה מאות בעיות אישיות ועזרה לנזקקים ומדוכאים, אלא שגם אירוע הבריכה בגורדון (כאשר הבאנו את המסתננים לזכות בבריכה בצפון תל אביב וכל השמאלנים יצאו מהמים – כי “לא מתאים להם לשחות עם מסתננים”) וההפגנות הגדולות שעשינו כן גרמו לראש הממשלה נתניהו להקים גדר ולעצור את התופעה.

עוד באותו נושא

בדואים מתפרעים באזור הנטיעות: 3 פצועים


13

נכון, גם שם אנחנו רחוקים מפתרון ואני מייחל ליום שיהיה כאן שלטון ימני אמיתי שיעשה את הרפורמה הנדרשת במערכת המשפט כדי שתיפסק התופעה של פסקי דין שמגנים על מסתננים ומפקירים את תושבי שכונות התקווה, אולם מה שעשינו אז עזר בהצפת התופעה והעמדת מראה מול העיניים של אותם אנשי שמאל צבועים ומתחסדים העושים מעשה זמרי ומבקשים שכר כפנחס.

גם “מעלה פולה”, מציב מראה בפני אנשים צבועים דוגמת דבוש, ומראה את המגמה: מאחז שהוקם על ידי צעירים יהודים מפונה תוך שלוש שעות כאשר חצי ממשטרת מחוז דרום במקום ואילו יותר מ 3000 מאחזים !!! לא חוקיים בנגב עומדים על תילם כבר שנים רבות, רק משום שמי שהקים אותם הוא בדואי.

זו גזענות, אפליה פסולה ואובדן המשילות של ישראל, את דבוש זה לא מעניין, את רוב רובם המוחלט של תושבי הנגב זה מאוד מעניין והלוואי שיותר חברי כנסת שלא לדבר על שרי הממשלה המנותקת הזאת יגיעו “לעשות סיבובים” בנגב.

 

איתמר בן גביר הוא יו”ר מפלגת ‘עוצמה יהודית’ וחבר כנסת מטעם ‘הציונות הדתית’

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנופורסם במקור

כתיבת תגובה