המונית התנגשה במסעדה בה סעדה – היא תפוצה ב-450 אלף שקל

הכתבה נכתבה בשיתוף אוביטר

אישה שנפגעה ממונית שהתנגשה לתוך המסעדה שבה סעדה, תזכה לפיצוי של 450 אלף שקל, כך מסתמן. זאת על רקע הסכם פשרה שהושג בין בא כוחה של האישה, עו"ד אלי דסה, לבין נציגי חברת הביטוח. ההסדר יובא בקרוב לאישור בית משפט השלום. עו"ד דסה מייצג כמה מהנפגעים בתאונה זו, כשהתביעות בעניינם ממשיכות להתנהל.

עורך הדין אלי דסה (צילום: דור סבג)עורך הדין אלי דסה (צילום: דור סבג)

מקרה התאונה החריגה התרחש לפני כשנתיים, במרץ 2021 בשעות הלילה. אז התנגש נהג מונית במסעדת המבורגרים בתל אביב וגרם לפציעתם של ארבעה אנשים ששהו במקום.

באותו הלילה, כך על פי הערכות, הנהג, גבר כבן 60, איבד ככל הנראה שליטה, התנגש ברכב אחר וניפץ את חלון הכניסה של סניף מסעדת ההמבורגרים. צוותי מד"א שהוזעקו למקום טיפלו בפצועים וכן בנהג שסבלות גם הוא מחבלות קלות. עדי ראייה סיפרו מיד לאחר התאונה כי היו בטוחים שמדובר בפיגוע, וכי רק באורח נס לא נגרמו אבדות בנפש. 

לפרטים נוספים על עו"ד אלי דסה לחצו כאן

אחת מפצועות האירוע, פנתה בינואר השנה בתביעה נגד חברת הביטוח. באמצעות עו"ד אלי דסה, טענה האישה כי היא זכאית לפיצוי בגין הנזקים שנגרמו לה בעקבות התאונה. 

מאז הוגשה תביעתה של האישה, התנהל משא ומתן בין עו"ד דסה, בא כוחה, לבין נציגי חברת הביטוח, הושג הסכם פשרה במסגרתו היא תפוצה בסכום של 450 אלף שקל. הסכם הפשרה הוגש זה מכבר לבית משפט השלום, שם מתנהלת התביעה, והוא יובא לאישור השופט בקרוב. פרט לתובעת זו, פנו מספר נפגעים נוספים לעו"ד אלי דסה, לגבי אחת מהן הושג הסדר זה ויתר התביעות ממשיכות להתנהל בשלב זה.

הכתבה באדיבות פורטל המשפט obiter.co.il

הכתבה הינה במסגרת שיתוף פעולה עם חברת אוביטר, במידה ומצאתם טעות בכתבה מוזמנים לשלוח את התיקון למייל: [email protected]  
(לצורך איתור מהיר של הכתבה, חשוב להקפיד לכלול במייל את הלינק של הכתבה).

הכתבה נכתבה בשיתוף אוביטרפורסם במקור