חוברת חדשה לכבוד הילולת הרב מרדכי אליהו ז"ל

לקראת הילולת הראשון לציון הגאון והמקובל רבי מרדכי אליהו זצ"ל, ידיד הרבי וחב"ד, הפיק מרצה הגאולה הרב חיים ששון, שהיה מקורב לראשון לציון, חוברת מיוחדת הנקראת "ראשון לציון הנה הינם ולירושלים מבשר אתן".

החוברת יצאה היום מהדפוס ב-50,000 עותקים, ותופץ עם חברה הפצה, בכ-5000 בתי כנסת במגזר הלאומי דתי בכל רחבי הארץ.

בליקוט המיוחד הזה, מגיש הרב ששון את 4 הביקורים שבהם נפגש הראשון לציון עם הרבי מלך המשיח, והתמקד בעיקר במה שדיברו אודות לימוד פנימיות התורה להחשת הגאולה, וכן חשיבות הפסקי דין בענין הגאולה, תוך כדי שילוב קטעים מדרשותיו של הראשון לציון אודות גדלותו וענקיותו של הרבי מלך המשיח.[, בכל חלקי התורה הקדושה.

כל מי שקשור לראשון לציון, ויחשף לחוברת המיוחדת הזאת, אין ספק שיעמוד נפעם נוכח ההערצה הרבה של הרב מרדכי אליהו אל הרבי מלך המשיח.

הרב ששון 'משחרר' כאן את החוברת באופן ש"מותר ומצוה לגלות" אותה לכמה שיותר בכל האמצעים. היא ניתנת כאן להורדה, ויש רשות לכל מי שרוצה בכל רחבי העולם להדפיס אותה ולהפיצה בסביבתו.

יצויין, כי אחד מהתלמידי חכמים הגדולים בחוג הלאומי דתי, שהיה מקושר מאוד עם הראשון לציון, והחוברת הגיעה אליו, פנה אל הרב ששון ו'התוודה' שהוא נרגש מאוד לגלות את ההערצה הרבה שהרב מרדכי אליהו רוחש לרבי, והתפעל מאוד מהסיפור שמובא בסוף החוברת כיצד הראשון לציון היה סנדק של התמים מנחם מענדל ששון, ע"פ הוראה של הרבי מלך המשיח באגרות קודש.

סיפור שהרב אליהו בעצמו סיפר אותו לחבורת תלמידי החכמים שסביבו, ופורסם באופן רשמי בססדרת הספרים על הרב זצ"ל הנקראת "אביהם של ישראל" בחלק השני.

להורדה ולהפצה


פורסם במקור

כתיבת תגובה