חשד למעורבות קטינים בעבירות מין

צו איסור פרסום גורף הוטל על פרשה חמורה בדרום הארץ שבה מעורבים קטנים החשודים בעבירות מין. הצו שהוציא בית משפט השלום באשקלון ביום רביעי האחרון, הטיל איפול מלא על כל פרט הקשור לפרשה. 

רק ביום חמישי האחרון, הגישה פרקליטות מחוז תל אביב כתב אישום לבית המשפט המחוזי לנוער נגד הנער בן ה-15 החשוד בעבירות מין בתלמידות במספר בתי ספר בעיר במהלך השנתיים האחרונות.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד פנינה לוי, מואשם הנער בריבוי עבירות אונס ובמעשים מגונים בשש קטינות, בנות גילו וצעירות ממנו. בחלק מהמקרים עבירות מין בוצעו במתלוננות אשר ניהלו אתו מערכת יחסים אינטימית ובחלק מהמקרים ביצע הנאשם עבירות מין במתלוננות אותן פגש בנסיבות חברתיות וללא היכרות מוקדמת. עבירות המין התרחשו בניגוד להסכמת הקטינות,  מבלי שטרח הנאשם לברר את הסכמתן ולעיתים אף חרף התנגדותן. בבקשת המעצר ציינה עו"ד לוי כי :"הנאשם פגע בנפשן של קטינות, רמס את רצונן וכבודן, ונהג בהן כאילו היו חפץ…המשיב סיגל לעצמו דפוס של תוקפנות מינית כלפי קטינות ופגיעתו הרעה והסדרתית מקימה מסוכנות חריגה לגילו וגבוהה במיוחד".

לנאשם יוחסו חמש עבירות של אונס קטינה, ארבע עבירות של מעשה מגונה בקטינה וניסיון אונס אחד. התיק נחקר על ידי יחידת הנוער בתחנת ת"א צפון במשטרת ישראל.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנופורסם במקור

כתיבת תגובה