יאיר נתניהו ישלם רבע מיליון שקל לעורך אתר וואלה לשעבריאיר נתניהו (צילום חשבון האינסטגרם של יאיר נתניהו)


השופטת כוכבה לוי ובית משפט השלום החליט הבוקר (שני) על כך שבנו של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו ישלם פיצוי של 250 אלף שקל לאבי אלקלעי מי שהיה עורך אתר החדשות וואלה לשעבר. 


כזכור, אלקלעי תבע את יאיר נתניהו תביעה כספית, נזיקית ולשון הרע לאחר שהאחרון פירסם ברשתות החברתיות בזמן חקירה והבניית תיק 4000 של בנימין נתניהו במשך שבוע שלם באוגוסט 2019 פרסומים נגד אלקלעי בהם אמירות כמו: "שמאלנים 'שהושתלו' בעמדות שאפשרו ליטול חלק בתפירת תיקים פליליים נגד בנימין נתניהו". פרסום נוסף שטען: "מי זה אבי אלקלעי… ייגמר כל הסיפור עם קרן וקסנר הם סוכני משטרה תחת מסווה של תלמידים ומנהלים מצטיינים"


בספטמבר 2019 הוגש כתב התביעה נגד יאיר נתניהו על סך 250 אלף שקל. התביעה התקבלה בהיעדר כתב הגנה. נתניהו ביקש לפסול את פסק הדין בהעדר כתב הגנה. אך כאמור השופטת כוכבה לוי דחתה את בקשתו של נתניהו: "התוצאה היא שהבקשה לביטול פסק דין נדחית!. אני קובעת בזאת כי כתב התביעה נשלח בדואר רשום ומוען של כתובתו הרשומה של המבקש במשרד הפנים. כתב התביעה נמסר כדין למורשה לקבלת דברי הדואר הרשום – ובשים לב לעובדה שהמבקש התגורר במעון ראש הממשלה הרי שהמורשה לקבלת דברי דואר שיועד לשוכני מעון ראש הממשלה, היה גם מורשה מטעמו של המבקש. בהחלט נוכחתי כי דבר הדואר הרשום נמשך בפועל, עבר את כל התהליכים הבטחוניים לצורך 'זיכויו', הושם בתיבה שמיועדת לשוכני מעון ראש הממשלה. משלב זה ואילך המבקש לא טרח לברר או להביא ראיות שיתמכו בטענתו כי דבר הדואר לא נמסר לו".


תגובות לכתבה(0):


תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.

לתגובה חדשה


תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.

חזור לתגובהפורסם במקור

כתיבת תגובה