כתב אישום הוגש נגד תושב טירה בגין נשיאת נשק, ירי ואיומים

היום (ה') הגישה פרקליטות מחוז מרכז (פלילי)  לבית משפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד יוסף גראבלי בן ה-19 מטירה, בגין נשיאת נשק ותחמושת, ירי באזור מגורים, איומים, שיבוש מהלכי משפט והפרת הוראה חוקית, זאת לאחר שאיים באמצעות יריות על רכבו של אדם שהגיש נגדו תלונה, תוך שהוא מפר מעצר בית.

קורונה
צילום: רויטרס

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד יצחק מורדוך, הנאשם והמתלונן היו מצויים בסכסוך במסגרתו שהה הנאשם במעצר בית לאחר שתקף את המתלונן והזיק לרכבו. בעודו מרצה את עונש מעצר הבית, החליט הנאשם לאיים על המתלונן באמצעות ירי לעבר רכבו וזאת על מנת שיבטל את התלונה כנגדו. לשם כך שאל הנאשם רכב מחברו, שינה את לוחית הרישוי במטרה להקשות על זיהוי הרכב, הצטייד באקדח ותחמושת תואמת, וכן כפפות ומסיכת סקי. הנאשם יצא מביתו ונסע לעבר ביתו של המתלונן. בהגיעו למקום, ירד הנאשם מהרכב בעודו רעול פנים ועוטה כפפות, וירה מספר יריות לעבר רכבו של המתלונן, אשר חנה ליד ביתו והיה ריק מיושבים. לאחר הירי נמלט מן המקום.

במקביל לכתב האישום הוגשה בקשת הארכת מעצר, בה צוין כי: "המשיב הצטייד בנשק חם ולאחר מכן נשא וירה בו בשכונת מגורים באופן שמסכן אדם, וזאת במטרה לאיים על המתלונן כדי שיחזור בו מתלונתו…" עוד צוין כי: "המשיב הפר ברגל גסה את החלטת בית המשפט הנכבד בעניינו ואת האמון שניתן בו, ויצא ממעצר הבית שלא כדין".

 


פורסם במקור

כתיבת תגובה