מה זה ניהול מוניטין באינטרנט ולמי זה מתאים?

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם באינטרנט הוא מה שכתוב עליכם בגוגל או ברחבי הרשת. לכן, אם יהיה אפשר למצא עליכם אזכורים שליליים, סביר להניח שהתדמית שלכם תיפגע באופן חד משמעי, לכן, יש צורך לקחת שירותים של חברות ניהול מוניטין באינטרנט שיוכלו לעשות עבורכם מיתוג חיובי ושיקום תדמית באינטרנט.

התדמית העסקית או הציבורית שלכם, הרושם הראשוני, משיכת לקוחות וקהלים שונים בקרב הציבור, מה חושבים עליכם – כל הדברים האלו מתרכזים בגוגל וברשתות החברתיות וללא ניהול מוניטין באינטרנט לא תוכלו להתאים את הצורה שבה אתם מופיעים ולא תוכלו לטפל במוניטין שלילי המופיע בתוצאות החיפוש בגוגל, בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות.
מומחה ניהול המוניטין הוא הסוכן, איש השיווק והיחצ"ן שלכם באינטרנט

חברות גדולות, עסקים בינוניים וקטנים, בכירים במשק ואנשי ציבור לא היו מאמינים שעם התפתחות החיפוש באינטרנט כך יתפתח תחום שנועד לשלוט בו ולמעשה לשלוט בתדמית העסקית והציבורית שלהם.
כבר למעלה מעשור שתחום ניהול המוניטין נפוץ בקרב עסקים מכל ענפי המשק וכן בכירים ואנשי עסקים/ציבור המעוניינים לנהל את המוניטין של שמם כחשופים לציבור או ניהול התדמית של הקריירה האישית שלהם, קידום מותג חדש או קיים, שם העסק שלהם וצרכים שונים נוספים.
בעידן תחרותי וביקורתי במיוחד שמכם יכול להפוך לזניח או לשלילי, המטרה של ניהול מוניטין היא לקחת את כל המידע החיובי עליכם ולהנגיש ולהדגיש אותו בקרב ציבור הגולשים בגוגל וברשתות החברתיות.
ניהול מוניטין מתאים כמעט לכל ישות עסקית, ציבורית או אישית המעוניינים להפוך את המוניטין האפור שלהם באינטרנט לחיובי ומושך, לשפר את המוניטין החיובי ובמיוחד לטפל במוניטין שלילי.
כך למשל, עסקים וחברות יכולים להשקיע תקציבים גדולים כדי לשפר את המוניטין בגוגל וברשתות החברתיות וגם גורם בכיר בודד יכול לשפר את הקריירה או לטפל במוניטין שלילי ולהשקיע כמה שירצה כדי להפוך את המוניטין שלו לחיובי.
בעידן הדיגיטלי עסקים או גורמים עסקיים וציבוריים לא זזים ברשת ללא חברת ניהול מוניטין מקצועית שתסייע להם.

לירון קטלן, הבעלים של חברת ניהול מוניטין (יח"צ)

ניקוי מוניטין שלילי  בגוגל בחברת ניהול מוניטין

תחום בולט במיוחד בקרב ניהול המוניטין הוא גם היכולת להתמודד עם מוניטין שלילי, העיקרי ביותר הוא כמובן תוצאות חיפוש שליליות בגוגל והצורך בטיפול כמה שיותר מהיר ובידי מומחה ניהול מוניטין.
מוניטין שלילי הוא לא צחוק ואין לזלזל בו, על שולחנה של חברת "ניהול מוניטין" הונחו מקרים רבים ומורכבים במהלך השנים, מענפים ותחומים מגוונים ורבים במשק, לא פעם המוניטין השלילי היה מאתגר במיוחד עקב ההזנחה וההתעלמות.
מוניטין שלילי מזיק במיוחד, פוגע ברושם הראשוני ומרחיק לקוחות וקהלים רבים בציבור – ממה הוא מגיע?
תוצאות שליליות בגוגל יכולות להגיע מפסקי דין על שמכם או שם החברה, כתבות שליליות, ביקורות שליליות ועוד אזכורים רבים אפשריים בדמות תוכן כתוב, תמונה או סרטון שיכולים לפגוע בכם או בעסקים שלכם ולגרום לכם לנפילה משמעותית.
טיפול במוניטין השלילי מתבצע באמצעות הדחקת האזכורים השליליים בגוגל וברשתות החברתיות, הסרת אזכורים שליליים אינה העיקר, מדובר על נישה שאין להתבסס או להבטיח אותה.
ההדחקה מתבצעת באמצעות כלי ניהול מוניטין דיגיטליים מתקדמים המסייעים לנו להעלות תכנים חיוביים ומותאמים רבים לאתרים שונים (כולל לדף נחיתה אישי קיים או כזה שאנחנו בונים לצורך התהליך).
תכנים חיוביים יכולים להגיע באמצעות כתיבת מאמרים בבלוג דף הנחיתה, מאמרים מותאמים באתרי החדשות והתוכן, הקמה ו/או שדרוג הנכסים הדיגיטליים, שיפור תוצאות התמונות והסרטונים עליכם וקידומים נוספים שניתן לבצע התלויים במצב הנתון, הצרכים העסקיים והציבוריים שלכם וגם בתקציב לניהול המוניטין.

חברת “ניהול מוניטין” הינה גלגל ההצלה שלך באינטרנט. הצוות שלנו מטפל בניהול המוניטין הדיגיטלי של חברות ציבוריות, מסחריות או פרטיות וגם באנשי ציבור כגון: מנכ”לים, פוליטיקאים, סלבריטאים, עורכי דין, יזמי נדל”ן, שחקנים, ספורטאים ועוד..

טלפון: 073-7755336

אימייל: monitincoil@gmail.comפורסם במקור

כתיבת תגובה