פייפאל יורדת במסחר לאחר שנתבעה בגין חסימת כספים של משתמשים


ענקית התשלומים המאובטחים 




PAYPAL
-1.43%











PAYPAL



סגירה:0

פתיחה:179.27

גבוה:182

נמוך:175.4

מחזור:



לעמוד ציטוט
חדשות
גרפים
פרופיל חברה
המלצות


כתבות נוספות בנושא:




(סימול: PYPL) יורדת בשעה זו במסחר בוול-סטריט וזאת לאחר שתביעה ייצוגית הוגשה נגדה בגין “סחטנות” לכאורה לאחר שעל פי המתלוננים, הקפיאה החברה חשבונות וכספים של אותם משתמשים. בנוסף לכך, סרבה החברה לספק ביאור עבור החסימות וכן לשחררן. 


לחברה, לה 325 מיליון לקוחות ברחבי העולם, חסמה את החשבונות למשך חצי שנה, תחת הטענה כי הפרו אחד מתנאי השימוש שלה, את הפירוט להם ניתן למצוא בתקנון אותו היא מספקת – בן 65 עמודים. מבין המתלוננים – שלושה במספר, שניים מתגוררים במדינת קליפורניה שבארה”ב בעוד שאחד מתגורר בעיר שיקגו. 


בתביעה נטען כי החברה ביצעה תפיסה בלתי חוקית של הכספים, והשלושה הגישו נגדה תביעה ייצוגית בשמם ובשם כלל המשתמשים שחוו תופעה דומה מצד החברה. “פייפאל לא מסרה לנו את הסיבות בגינן חסמה אותנו, וכן הודיעה לנו כי נאלץ להביא צו בית משפט המחייב את החברה לחשוף את הסיבות שמאחורי החסימה, ובד בבד מנעה מאיתנו גישה לכסף שלנו”, אמר אחד התובעים. 


בעקבות התביעה, משתמשים נוספים שחוו לכאורה על בשרם את התופעה החליטו גם הם להגיב לפרשיה, המרכזי שבינהם הוא זוכה בתחרות העולם בפוקר לשנת 2003, במסגרתה זכה בפרס של כ-12 אלף דולר. לטענתו, לאחר הזכייה חסמה פייפאל את הגישה לחשבונו. 


כחלק מהתביעה, מואשמת פייפאל גם בכך שביצעה המרות – פשיעה במסגרתה לוקח אדם (במקרה הזה החברה) שליטה על נכסים של אדם אחר, וכן שחיתות והפרת חוזה.

תגובות לכתבה(0):


תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.

לתגובה חדשה


תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.

חזור לתגובה



פורסם במקור

כתיבת תגובה