צדיק בא לעיר – פורטל יבנה שלי


כ"ק האדמו"ר מבקשי אמונה שליט"א, נכדו של האדמו"ר הקדוש רבי אהרון ראטה זצוק"ל, מגיע ליבנה


 


האדמו"ר הצדיק, המלומד בנסים, מגיע לקבלת קהל אישית לעצה וברכה בעניני פרנסה, חינוך, בריאות, שלום בית ועוד.


האדמו"ר יקבל קהל בשכונת לב יבנה ביום שני 5/7 – כ"ה תמוז – בבית הכנסת מטה משה, רחוב נופר 33 בין השעות 17:00-23:00


ובשכונת יבנה הוותיקה – ביום שלישי 6/7 – כ"ו תמוז – בבית הכנסת בוכריץ, רחוב שבזי 4, בין השעות 17:00-23:00


*הכניסה לגברים ולנשים! נא לא להביא כסף!


 



 


כבוד קדושת אדמו"ר המקובל ממבקשי אמונה שליט"א – ישבות השבת בעירנו


הלב שיאיר את החיים שלך והלהבה שתדליק את נשמתך, הפעם תרגיש את זה מקרוב! התרגשות בעיר, לרגל בואו של האדמו"ר המקובל ממבקשי אמונה שליטייא מירושלים, נכדו של המקובל האלקי משומרי אמונים זי"ע, עמוד הקדושה בדורות האחרונים. האדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א אינו מבקש כי אם את הלב, כדי לקרב יהודים לאבא שבשמיים.


אחרי שנים ארוכות, של נסיעות ונדודים בכל רחבי ארץ ישראל, האדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א שהינו גם מקובל נודע, יופיע בהדרתו בעירנו וישפיע מהודו על כל התושבים.


למען שמו באהבה!


בכל רחבי ארץ ישראל ובקצוות תבל, מגיע אדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א לחזק ולעודד, לברך ולייעץ בכל לב ונפש, תמיד מרגיש את הזולת ותמיד רוצה בטובת השני, לעמוד לימין אביון ולהושיע משופטי נפשו, והכל ללא בקשת תמורה וללא רצון לקבל שום כסף!


בזכות הדרת פניו הקדושות ועבודת הקודש הנשגבה, פועל אדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א להדליק את הניצוץ היהודי בלב כל אחד, להתקרב לאבא שבשמיים, להרגיש יותר קרוב ויותר מחובר.


מעולם זה לא היה פשוט יותר!


האדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א, הינו בן לשלשלת היוחסין הרמה של כ"ק אדמו"ר מתולדות אהרן בעל השומר אמונים זכותו תגן עלינו, אשר גדולתו וקדושתו התפרסמה בכל העולם באמצעות ספריו הקדושים, אשר מביאים את זעקת הנשמה להתקרב ולחזור לקדושת היהודי. בדרך זו פועל האדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א, לחזור לימי קדם ולהסתופף בצל הקודש, מתוך דבקות בא-ל חי.


שותים בצמא את דבריו!


לא מפתיע לראות את גודל החביבות והחיבה שמרעיפים גדולי ישראל והצדיקים בכל העולם לכבוד אדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א ומתייעצים עמו בדברים העומדים ברומו של עולם. בכל מקום הוא מתקבל בחרדת קודש וכולם מטים את אזנם לשמוע את דבריו ובולעים בצמא את אמרי פיו הקדושים.


לא יחל דברו – כל היוצא מפיו יעשה


מעיין הישועות שמשפיע אדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א מפתיע כל פעם מחדש, והכל בכוח התשובה והתפילה של עם ישראל.


הרב יוסף ממונסי שליט"א שכבר היה חולה אנוש מהמחלה הנוראה, ביקש את תפילת אדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א ולקח על עצמו בהדרכת האדמור להגיש מזון ומשקה בהילולת הרשביין – ואכן כעבור חודשים ספורים הבריא לחלוטין ממחלתו ומסתובב כיום כאחד האדם.


הרב יוסף מירושלים, לא היו לו ילדים כמעט 18 שנה ולבסוף הגיע אל אדמו"ר ממבקשי אמונה שליטייא וקיבל על עצמו להתחזק בכמה עניינים שבקדושה וכעבור פחות משנה זכה לפרי בטן – תאומים בריאים ושלמים, ללא טיפולים כלל!


הרב דיוויד מלוס אנג'לס, עמד לפני משפט קשה והיה בסכנה של מאסר ממושך, התייעץ עם אדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א וזכה לקבל על עצמו התחזקות רוחנית בבית, ואכן קיבל פסק דין קל מאד, קנס כספי נמוך ושחרור מלא ממאסר!


 


אם גם אתם זקוקים לעיצה טובה, ישועה או רוצים להצליח בחיים, זו ההזדמנות שלכם!


כ"ק אדמוייר ממבקשי אמונה שליט"א יגיע לעיר יבנה לביקור של יומיים, כייה – כייו תמוז 5-6/7/2021 ויקבל קהל:


יום שני: שכונת לב יבנה בבית כנסת מטה משה, רחוב נופר 33, בין השעות 17:00-23:00


יום שלישי: שכונת יבנה העתיקה בית כנסת בוכריץ, רחוב שבזי 4, בין השעות 17:00-23:00


הכניסה לגברים ונשים. נא לא להביא כסף!



© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר



פורסם במקור

כתיבת תגובה