צו סגירה למועדון הימורים שנחשף בבני ברק


בלשים פשטו על מועדון הימורים שהתגלה באזור התעשייה בבני ברק | היום הוציאה המשטרה למקום צו סגירה | מפעיל המקום, בן 43 מפתח תקווה, עוכב לחקירה

המשטרה הודיעה כי הוציאה הבוקר (חמישי) צו סגירה מנהלי לבית הגרלות והימורים שפעל בבני ברק בניגוד לחוק. בלשי תחנת בני ברק ערכו במקום חיפוש כבר לפני כשלושה שבועות, לפי צו בית משפט, לאחר שעלה חשד כי במתחם מתקיימים הימורים לא חוקיים.

במהלך החיפוש במתחם, הממוקם ברחוב יהושוע בן נון שבאזור התעשייה של העיר, תפסו השוטרים 16 כונני מחשב, מכשיר DVR, כונני בקר נקודות, כרטיסי זיכרון ומחברת עם רישומים.

מפעיל המקום בן 43 מפתח תקווה עוכב לחקירה בתחנת המשטרה בחשד לניהול הגרלות והימורים אסורים והחזקת המקום שבסיומה שוחרר בתנאים מגבילים. למקום, כאמור, הוצא הבוקר צו סגירה עד לתאריך 13.1.2023. מהמשטרה נמסר כי החקירה נמשכת.

בחודש אפריל השנה פשטה המשטרה על מתחם הימורים שהוקם באזור התעשייה של בני ברק. המקום, שפעל במשך מספר חודשים ארוכים, אותר ע"י המשטרה במהלך פעילות סמויה.

בהודעת המשטרה נמסר כי בפעילות יזומה נחשף המתחם ברחוב החשמונאים בבני ברק, "מקום המשמש עפ"י החשד להימורים בלתי חוקיים".

כוחות המשטרה שפשטו על המקום מצאו עשרה לקוחות. בנוסף נתפסו עשרות מכונות מזל, מחשב ואלפי שקלים במזומן שהוחרמו לטובת חילוט.

"פעילות זו מצטרפת לפעילויות נוספות שהתקיימו בעבר, וזאת במסגרת המאבק של המשטרה בהימורים הלא חוקיים שעושים שימוש במכונות מזל", נמסר מהמשטרה.

'במשטרה הוסיפו כי "'משחקים' אלו עלולים להביא את השחקנים להתמכרות ובתוך כך לגרום לנזקים חברתיים וכלכליים חמורים".פורסם במקור