תביעה נגד 'הליכוד': קרב הירושה

40.000 אנשים התפקדו לתנועת 'הליכוד' במטרה לשנותה 'מבפנים' – רובם הודחו • כמי שרואים את קץ דרכו של נתניהו, הם נערכים ל'קרב הירושה'

דף הפייסבוק של 'הליכודניקים החדשים'
דף הפייסבוק של 'הליכודניקים החדשים'

קבוצת 'הליכודניקים החדשים' שגייסה עשרות אלפי מתפקדים לשורות הליכוד כשהיא חורטת על דגלה את המטרה: 'לשנות מבפנים', תובעת את תנועת הליכוד על שהפסיקה את חברות המתפקדים.

קיימת סבירות גבוהה שבקרוב יצא לדרך קרב הירושה בליכוד, ובהיות 'הליכודניקים החדשים' הלובי הגדול ביותר בליכוד, הם מתכוונים להיות אלו שיכריעו את דרכו של הליכוד ביום שאחרי נתניהו.

בחודשים האחרונים, ובעזרת התמיכה שגייסו, עבדו על הכנת תביעה לבית המשפט המחוזי, בתביעה להחזיר למפלגה את כל המודחים שהודחו במכתבי "הנאמנות".

כזכור, מתוך הכמות האדירה של ליכודניקים חדשים שהצטרפו בעשור האחרון לתנועה, אלפים נמחקו מספר הבוחרים של התנועה.

עם זאת, יש עדיין אלפים רבים של מתפקדים המוכנים להכריע את קרבות החפירות שהולכים להתפתח במפלגה, אבל הם לא מסתפקים בזה, ולכן יצאו למאבק המשפטי על כל מודח ומודחת.

התביעה נגד הליכוד שהוכנה בחודשים האחרונים יחד עם משרד עורכי הדין קרניאל ושות' (בהובלת יובל קרניאל, אילן יונש ויובל יועז) הוגשה לבית המשפט המחוזי.

בתביעה הם מבקשים שבית המשפט יחזיר לליכוד את כל מי שהוגש נגדו מכתב ההדחה הלא חוקי, שיפרטו לכמה אנשים נשלחו המכתבים, ושכל מי שנשלח אליו מכתב, יישמרו זכויותיהם כחברי ליכוד.

בנוסף לקרבות הירושה, לפני הבחירות לכנסת ה25 הולכים להתקיים פריימריז (יש פשרה במחוזי שיש לה משקל של פסק דין) והם מתכוונים להגיע לפריימירז האלו 'חזקים מאי פעם' וכלשונם: "לנסות להציל את המדינה והמפלגה מחבורת המושחתים שלקחו אותן בנות ערובה".


פורסם במקור

כתיבת תגובה