תושב הקריות בן 45 ביצע מעשים מגונים בקטין ובצעיר נוסף

המשטרה עצרה בסוף השבוע תושב הקריות בן 45 בחשד לביצוע מעשים מגונים בקטין בן 17 וצעיר נוסף בן 20. בסוף השבוע (חמישי) הוגשה נגדו הצהרת תובע, ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום.

2 צפייה בגלריה

עבירות מיןעבירות מין

עבירות מין

(צילום אילוסטרציה: sutterstock)

ביום שבת האחרון בערב התקבלה תלונה במשטרה מקטין בן 17 תושב הקריות כי החשוד, להם כפי הנראה היכרות מוקדמת, ביצע בו מעשה מגונה ונגע באיבר מינו על הבגדים. לאור מעשיו הנער נמלט מן המקום ופנה למשטרה.

שוטרי תחנת זבולון עצרו את החשוד תושב הקריות, ללא עבר פלילי, עוד באותו היום בשעות הערב, ומעצרו הוארך על ידי בית משפט השלום בקריות. במקביל נתקבלה תלונה נוספת במשטרה נגד החשוד בגין ביצוע מעשה דומה בצעיר אחר כבן 20, אשר אירע כחודש ימים קודם לכן.

2 צפייה בגלריה

עו"ד אבי אמרעו"ד אבי אמר

עו”ד אבי אמר

(צילום: פרטי)

בחקירתו אישר החשוד כי נפגש עם הצעיר ואף כי נגע בו, אולם לדבריו נגע בו במקום אחר ולא כפי שנטען. כמו כן טען, כי לא ידע שהצעיר מתחת לגיל 18. עם זאת, סירב לענות על חלק מהשאלות החוקרים ובחר לשמור על זכות השתיקה.

בסוף השבוע הגישה המשטרה הצהרת תובע נגד החשוד, ומעצרו הוארך בשלושה ימים. בימים הקרובים צפויים להגיש נגדו כתב אישום בחשד לביצוע עבירה של מעשה מגונה באדם שלא בהסכמה חופשית.

בא כוחו של החשוד, עו”ד אבי אמר: “המשטרה טענה תחילה כי מדובר בקטין, לאחר ברור העניין עולה כי מדובר בבגיר בן 20. טענה המשטרה כי מדובר במעשה מגונה הגם שהוכח כי המגע היה שטחי ומעל בגדים ונחזה למגע בהסכמה. מרשי יזוכה.

פורסם לראשונה: 08:01, 30.10.22פורסם במקור